Pages

Sunday, February 10, 2013

Divergent

Pagaliau į rankas vėl paimiau knygą,!
Jos pavadinas 'Divergent',mama nupirko knygą man prieš pora dienų , bet nesiteikiau jos skaityti,bet vakar kažkodėl ją pasiemiau į rankas ir pradėjau skaityti.
Tokia neįprasta knyga šiektiek,na,bet panaši labai labai į HG ir kitas knygas apie ateitį.
Čia tikrai yra daugybės veiksmo,nemažai žiaurumo.
Nu,bet žodžiu labai man ji patiko,užsikabinau už jos,ir nesulaukiu antros dalies ,kurią ryt manau turėčiau jau laikyti rankose ,pavadinimas antros dalies 'Insurgent'.
Susidomėjai knyga?
jei taip,skaityk toliau .
Aprašymas knygos :

Vienas sprendimas
Vienas sprendimas atrenka tavo draugus
Vienas sprendimas apibrėžia tavo įsitikinimus
Vienas sprendimas lemia tavo atsidavimą – visiems laikams
Vienas sprendimas pakeičia tavo gyvenimą

Čikagos visuomenė, kurioje gyvena Beatričė Prior,  susiskirsčiusi į penkis luomus, išpažįstančius tam tikras vertybes: Teisuolių (vertinančių sąžiningumą), Nuolankiųjų (nesavanaudiškumą), Bebaimių (drąsą), Taikingųjų (draugiškumą), Eruditų (protą). Kasmet per Pasirinkimo ceremoniją šešiolikmečiai apsisprendžia, kuriam luomui tarnaus. Beatričei tenka rinktis – ar likti su savo šeima, ar paklusti širdies balsui. Šie troškimai nesuderinami. Todėl jos sprendimas nustebina visus, net ir ją pačią.
Mergaitei tenka įveikti labai sudėtingą iniciaciją. Ji pasivadina Triče ir mėgina suprasti, kas yra tikrieji draugai ir kur nuves romantiški jausmai žaviam, kartais pašėlusiam vaikinui. Tričė turi paslaptį, kurios niekam negali atskleisti, antraip jos gyvybei iškils pavojus. Sužinojusi, kad jos iš pirmo žvilgsnio tobulai visuomenei gresia žlugimas, Tričė supranta, kad jos paslaptis gali išgelbėti mylimus žmones arba pražudyti ją pačią.
Debiutinė Veronikos Roth knyga prilygo sprogimui literatūriniame pasaulyje. „Divergentė“ – pirmoji trilogijos dalis, distopinis trileris su kvapą gniaužiančiais siužeto posūkiais, širdį draskančiomis išdavystėmis, baisiomis piktadarybėmis ir netikėtais romantiškais jausmais.

Viršelis neblogas toks .
Tai pat yra naujiena,kad 2014m bus pastatytas filmas 'Divergent'.Labai jo laukiu.
Jau yra atrinkta 'Tričės' vaidmenį atliekanti mergina,man ji labai atitinka tą Beatričę\Tričę knygoje.Kai perskaitysit knygą,susidarysit kokia ji turėtų būti,bet manau atitiks :)

Tikiuosi ir 'Ketvertas' bus atrinktas būtent toks kaip knygoje.
Bet ką jau čia, knyga visada geresnė už filmą.
Radau pora akimirkų iš knygos~

No comments:

Post a Comment